0

دسته‌بندی نشده

جلسه معرف کاندیدای محترم شورای اسلامی روستای بهدان

مارس 6, 2015 در 7:17 ق.ظ توسط

جلسه معرف کاندیدای محترم شورای اسلامی روستای بهدان

جلسه ای با حضور بخشدار محترم سنگر اقای سیمایی و همچنین دهیار محترم و شورای اسلامی روستا با حضور مردم و کاندیدای شورای اسلامی روز جمعه در مسجد بهدان برگزار شد . در این جلسه ابتدا اقای به ایراد سخن پرداخت و سپس کاندیدا به ترتیب حروف الفبا با زمان حداکثر ده دقیقه به معرفی خودشان و به دغدغه ها و راهکارهای خودشان پرداختند . نکته ای که به چشم می خورد دغدغه های مشترک کاندیدا بود . در زیر میتونید فایل صوتی سخنان نه کاندید محترم و همچنین بخشدار رو دانلود کنید و همچنین در ادامه گزیده هایی از سخنان  کاندیدا محترم رو میتونید مطالعه کنید:برای دانلود روی یکی از کاندیدا کلیک کنید (یا کلیک راست کرده و سیو رو بزنید)

۱-بخشدار       ۲- آذر اکبری        ۳-حسین بهدانی        ۴- عباس بهدانی    ۵- مریم تیغ نورد                       ۶-جواد عزیزی      ۷- مهدی غلامی  ۸- عباس فرجودی    ۹-الهام موسی پناه       ۱۰- فاطمه همرنگ

متاسفانه فایل صوتی برخی از کاندیدا دچار مشکل هست که عذر خواهی میکنم (فایل صوتی اقای عباس بهدانی تیکه تیکه و همچنین فایل صوتی سخنان خانوم تیغ نورد ناقص و فقط چند ثانیه هست)

 

بخشی از سخنان اقای سیمایی:

ایشون در سخنانشون به ظرفیتهای بهدان اشاره کردند  یکی هم جواری در کنار شهر صنعتی که تهدی هم میتواند باشد و همچنین وجود مردم خوب و کاندیدهای تحصیل کرده ایشون فرمودند: بعضا در شهر سنگر کاندیدا دارای چنین مدارج تحصیلی نمیباشند و همچنین وجود چهار کاندیدای خانوم را در بین روستاهای سنگر تنها مختص بهدان دانستند.

ایشان در بخش از سخنان خود در مورد رای دادن بصیرت و دقت را یاداوری کردند و فرمودن انهایی که رای خود را میفروشند هویتی ندارند و مثال شورای شهر رشت اوردند که در مین نخبگان کشوری و استانی عده ای بی هویت رای اوردند که ابروی شهر رشت را بردند .

در بخشی دیگری از سخنان حضور کاندیدا را در عرصه انتخابات مهم شمردند و خاطر نشان کردند که در شهر سنگر تنها ۲۴ نفر کاندید شدند که انتظار بیشتری یمرف و قطعا کسانی که در موضع انفعال قرار میگیرند فردا حق ایراد گرفتن ندارند ُ همچنین ایشان نیت الهی و مردمی را برای شورا شدن لازم دانستند .

ایشون در بخش پایانی به تشکر از اقای اکبری شورای فعلی روستا پرداختند و همچنین از کاندیدها که به صورت اخلاقی و مودبانه به بیان نظرات خودشان پرداختند قدردانی کرد . و در مورد مشکلات روستا که ذکر شد قول مساعدت داد و محدودیتهای بخش سنگر را یاد اوری کردند و امید دادند با شهرستان شدن سنگر با اعتبار گرفتن بیشتر بسیاری از مشکلات حل خواهد شد همچنین در مورد روستا قول دادند که بعد انتخابات جلسه ای با مدیران شهر صنعتی و شورا و دهیاری برقرار نمایند .

ایشان با انتقاد از عملکرد گذشته شهر سنگر یاد اوری کردند که بخشسنگر از لحاظ بسیاری از زیر ساختها از بخشهای دیگر عقب تر است و کارهایی هم که صورت گرفته کشوری بوده است.

ایشان در انتها از همه خواستند که در انتخابات شرکت کنند و ما راه برگشتی نداریم و انان که برگشتند سرنوشتشان معلومه ( منظور از برگشت هم معلومهو بنده هم امیدوارم با مردم فهیم ایران مسیر پیش رو رو ادامه بدیم هر چند…)

صحبتهای کاندیدا رو هم میزارم

بخشي از سخنان خانوم تيغ نورد( با توجه به ناقص بودن فايل صوتي بدون رعايت حروف الفبا اين سخنان را در ابتدا ميگزارم) ايشان ضمن معرفي خود فرمودند داراي مدرك كارشناسي اقتصاد كشاورزي ميباشد . همچنين مانند كانديداي ديگر از شواراي قبلي تشكر كردند …از جمله مهمترين دقدقه هايي كه اعلام كردند: الودگي اب رودخانه هاي بهدان و همچنين فاظلاب بود كه پگيري و حل اين مشكل رو وعده دادند- مشكلات بوجود امده و بخصوص الودگي صوتي وحشتناك نيروگاه سيكل تركيبي و عدم پذيرش اهالي در شركتهاي شهر صنعتي و همچنين نيروگاه با تمام مشكلاتي كه اين شركتها براي محل بوجود مي اورند كه بايد پيگيري شود _ تعطيل شدن مدرسه ابتدايي روستاي بهدان بخاطر دانش اموزان كم در حالي كه دانش اموزان بالابهدان به مدرسه كشل ورزل ميروند – مشكل عدم وجود مكانهاي اموزش در روستا و مراجعه به شهر براي ياد گيري در شرايطي كه استعدادها همين روستا توان اموزش رو دارند و اشتغالي نيز براي انان ايجاد ميشود -ولتاژ پايين برق و همچنين اسفالت نبودن برخي از مسيرها رو نيز فرمودند – همچنين در انتها تعمل و همكاري دهياري با شوراها و اعضاي شورا با هم رو تاكيد كردند همچنين ايشان خدمت به مردم را در گروي رضايت خداوند دانستند

خرداد ۹۲

دیدگاهتان را بنویسید