0

دسته‌بندی نشده

بي ارزش كردن زمين مردم با هر قيمتي

مارس 6, 2015 در 7:08 ق.ظ توسط

شهر صنعتي رشت به مديريت اقاي مهدوي مدتي پيش قصد داشت فاظلاب خودش را در بخش تازه تاسيس(كه هنوز تاسيس نشده) به رودخانه محل بهدان بي اندازد كه چند بار با حضور به موقع مردم از اين كار جلوگيري شد و حتي يك بار صدا وسيما هم از اين موضوع گزارش تهيه كرد . شهر صنعتي بر اين موضوع پافشاري كرد تا اخرين بار برخورد مردم با كمي درگيري انجام شد. و شهر صنعتي اقدام به شكايت ازچهار نفر از اهالي كرد و بعد از چند بار حظور در دادگاه (كه هزينه زيادي براي اهالي داشت) ، دادگاه حكم تبرعه داد . موضوع به اينجا ختم نشد و شهر صنعتي دوباره از نوع شكايت كرد(با همان اتهامات) و در جلسه اول دادگاهي ، اقاي مهدوي با واسطه يكي از شوراهاي روستا متشاكيان را نزد خود دعوت كرد و پس از صحبتهاي فراوان از اونها خواست نامه اي را امضا كنند كه بتواند فاضلاب خود را در رودخانه بي اندازد كه با عدم موافقت مواجه شد . و به اين ترتيب ان روز دادگاه متشاكيان حضور نيافتند ، و در جلسه بعدي هم متشكايان بنا به هزينه (مالي و زماني) حضور نيافتند تا اينكه شهر صنعتي با داشتن وكيل توانست در راي غيابي هر يك از متشاكيان را به شش ما حبس و ۳۰۰ هزار تومن جريمه محكوم كند . تا دوباره متشاكيان با حضور در دفتر شهر صنعتي با اقاي مهدوي صحبت كردند و با اين ترس از حكم امده مجبور به امضاي تواقي دند كه شهر صنعتي بتواند از روي رودخانه كانال فاضلاب را بزند .
در واقع شهر صنعتي و اقاي مهدوي از اين كارا زياد كردند تا مردم را وادار كند تا زمينشان را باقيمت مفت بفروشند و بروند و قطعا رودخانه و اب ان حكم شريان زندگي روستا را دارد .

پيام ما: اقاي مهدوي،‌ان امضا از چند نفر تضميني ايجاد نميكند كه باز اهالي از مهريه حضرت زهرا كه شما در كثيف كردن ان سابقه درخشاني داريد ، دفاع نكنند . مواظب خودتان باشيد

بهمن۹۱

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید